Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MTA San Andreas RP szerverhez...

MTA San Andreas RP szerverhez tudtok cheatet mondani ami beválik?

Figyelt kérdés

Csak ne tudják észrevenni az adminok :D

Sok pénz kéne :))



2013. aug. 26. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem is kéne sok pénz.

Viszont ettől függetlenül RP szerveren ha szorgosan dolgozol és összehaverkodsz valami gazdag csávóval lehet pénzed. Annak meg hogy csalsz,nincs értelme. Értelmét veszti így a játék. És úgyis észreveszik hogy hopp,az újonc csórónak hogy lett ennyi pénze? Ha van a szerón,lottózz. Nem valószínű hogy nyersz,de van rá esély.

De inkább játssz mással. RP szerverek nem nyújtanak szórakozást. De semmiképp se csalj,mert szemét dolog másnak a játékát tönkretenni.

És ha nem vagy egy nonos fa** akkor egy jó szerón kevés pénzzel is jól érezheted magad.

2013. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. nem vagyok kezdő. van néhány millám. de az kevés.

2. nem vagyok nonos *******ó szóval....

3. a lottó bugos.

4. így is értelmetlen a játék, pont úgy lenne jó. és így nem rontom el másnak a játékát. én játszok úgy nem ők. nem is tudnának róla... :|

5. valaki más is válaszolhat.

2013. aug. 26. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ilyet :S

Amúgy SeeMTA? :D

Mert ha csatlakozol frakcióba és jól dolgozol,sok pénzt szerezhetsz.

2013. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!