Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A póker szerencsén múlik?...

A póker szerencsén múlik? Vagy gondolkozáson is? Nem rég kezdtem el és olvastam hogy van valószínűség számítás is erről mit tudtok?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el a pókert és olvastam hogy van valószínűség számítás is. Jó vagyok Matekból úgyhogy szerintem menne, de nem értem hogy van ez.

Van képlet, vagy hogy megy?

Légyszíves aki tud segítsen!! :)


2013. aug. 28. 11:44
 1/5 Dpoker válasza:
Netes póker csak is szerencsén mulik semmi máson!!!!!!!!
2013. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az előző kommentelő nem mondott igazat :) ,Online alacsony téten pókerezek, jelenpillanatban 48$-om van, egyszerűen jól kell játszani, blöffölni kell játszható kezekkel, mivel 70% hogy bejön a blöff, vakokat kell rabolni osztóként. Kis vak és egyéb pozícíón kívüli helyben pedig általában jobb dobni mindig az A10,AJ-t is, én például szoktam, ha több mint 4-en vagyunk az asztalnál, akkor már tuti hogy bedobom. Én blöffölni szoktam pozícióban mert azzal kaszálnak a profik is. A kezdők pozíción kívűl játszanak.

Pár hónapja kezdtem 12$-ból a játékot, igaz egyszer majdnem elbuktam a bankrollomat, mert egy nap 7x buktam ász párral, 1x királypárral, ma is buktam királypárral, :) , de hosszútávon nyereséges a póker. Például nálam itt a bizonyíték, Az esetek 30%-ban bukok, és az esetek 70%-ban nyerek. De ez 40 darab beülőből derül csak ki!

Sok oldal mondja hogy 20 beülő kell a játékhoz, keveslem, mert nagyon veszélyes. Én inkább a 40 beülőre mondanék igent a játékra. Mert ha rossz az időzítés, bukhatod, de ha pedig sok pénzed van és kicsit kockáztatsz, nem számít az időzítés, csak türelem. :)

2013. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
NL2 készpénzes asztaloknál játszottam, hozzá teszem, néha Sit&Go -ztam.
2013. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A kérdéseidre:

A póker nem csak matematika. Megkell ismerni a játékosok szokásait, szoktak-e blöffölni vagy sem. Ha szoktak, vannak-e árulkodó jelek az emeléseikből hogy hogyan blöffölnek-e, ha pedig megismersz egy játékost hogy ő akár bármivel képes ellened blöffölni, néha az ellen jobb lassítani is, de ez élő pókerre vonatkozik! Élő pókerben taktikázni kell. Online pókeren pedig matematikailag emelgetni és lassítást alkalmazni AQ-val például bejön a dáma, indulhat a visszaemelés ha emeltek a blöffölők.

De nem szabad mindig ezt csinálni mert később te is kiismerhető leszel így :D

2013. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nl2-n pont hogy nem kell sokat blöffölni, mert minden szarral kifizetnek.. :D feszes, agresszív játékkal leszel nyerő hosszútávon....
2013. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!