Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 3 kérdés a minecraftról...

3 kérdés a minecraftról (többszemélyes játék). (több lent)?

Figyelt kérdés

1.: hogy lehet szerveren kívül, tehát úgy mint az egyszemélyes játékban többen játszani úgy hogy a két játékos kb 10 kilóméterre van egymástól?


2.: amikor mással (akivel egy szobában vagyok) próbálunk ketten játszani azzal mért nem sikerül?: a "többszemélyes játék"-ra klikkelek és kiírja hogy észlelt egy LAN világot de csatlakozni nem lehet mert folyamatosan tölt és egyszercsak kiír valamit angolul. (nem tom mit)

akárhányszor próbáljuk mindig ez van


3.: miért nem tudunk ketten játszani egy szerveren akivel egy szobában vagyok? én regisztrálok a szerverre utána ő már nem tud mer azt írja ki hogy erről az IP-ről nem lehet többet regisztrálni.


a válaszolóknak előre is köszi!



2013. aug. 29. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

1.: Azthiszem bekell állítani, hogy hol spawnnoljanak.


2.:Aki csinálta a szervert, probálja meg kikapcsolni a tűzfalat.


3.:Valószinüleg, hogy ne lehessenek közös gépen emberek.

Tehát egy másik internetröl kell megprobálni.


Remélem tudtam segíteni :)

2013. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 valakii69 válasza:
2. nincs a kliensnkek saját szervere.keeresöbe irjatok be egy ip-t(a neten lehet találni)
2013. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

uhh hiába kapcsoltam ki a tűzfalat nem ment...

2. válaszoló: az oké hogy írjunk be egy IP-t és a neten lehet találni de nem szervert keresek mert erről a probléma a 3. kérdésben van. azt kérdezem hogy lehet LAN-on játszani?

2013. szept. 1. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
A server.prop. fájl ban, beállitotátok amit kell?
2013. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ööööööö... nem. mit kell beállítani?
2013. szept. 2. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:

ip-cim

online-mode=false

Port

2013. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!