Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a gamer gép összeállítás...

Ez a gamer gép összeállítás passzol? Vagyis, úgy értem hogy ha megrendelem neten akkor olcsóbb, de még sosem raktam össze gépet de eljön az ideje.

Figyelt kérdés

AMD Athlon II X4 750K 3.40GHz FM2 BOX + sapphire HD 7850

Corsair 8GB DDR3 1600MHz CMZ8GX3M1A1600C10 (RAM)

ASROCK FM2A75 Pro4-M (ALAPLAP)

Evolveo K4 Gamer(HÁZ)

CODEGEN 550W ATX P4 PFC (2x8cm ventilátorral)

Toshiba 2TB 7200rpm SATA-600 64MB DT01ACA200

Proci hütöt mondjatok nekem ehhez összeállításhoz

És mondjátok azt hogy passzol e.köszi előre.



2013. aug. 30. 04:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de amúgy ha pl tápot veszek akkor honnan tudom hogy alsó vagy felső tápot hm? amugy házznál csak ugy lehet ha van olyan kép oldalnézetben nem? házról..
2013. szept. 1. 21:04
 12/13 Zsolti89 válasza:

Ha nincs a leírásban akkor igen csak a képről tudod megállapítani. Egyébként azért fontos a táp szempontjából, hogy alsó vagy felső tápos a ház, mert előfordulhat, hogy nem érnek el a táp kábelei a megfelelő helyre.

Pl: az FSP Hexa tápnak kb 40-45cm hosszúak a kábelei így alsó tápos házban nem fog elérni mindenhová a kábel, de egy felső tápos házba tökéletes, mert ott minden kábel közelebb esik az alaplapi csatlakozókhoz.

2013. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
és honnan tudhatom hogy egy táp alsó vagy felső részre jó? leírják leírásba légyszives mondjatok pl rá: küldjetek linket stb. csak mert nem értem.köszi
2013. szept. 3. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!