Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánl valaki olyan online...

Ajánl valaki olyan online játékot, ahol élem az életemet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, ahol élném az életemet, tehát pl szerezhetnék tárgyakat, építhetnék házakat, mehetnék dolgozni stb... régen volt a 3dcity, ami fogalmam sincs hová tünt el, vagy mi lett vele, az nagyon tetszett, és volt a secund life, de nem tudok annyira angolul, és ott abszolult nem boldogultam. Létezik ehhez hasonló játék még ?

2013. aug. 30. 22:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Még a sanandreassal játszottam rpg módot, ahol éli az ember az életét, az eszméletlen jó volt, de olyat keresek, mint ami a 3dcity volt, ott bármit megvehettél, és beépíthetted a házadba, csak az elme szabott határt, hogy mit építettél meg, és hogy hogy rendezted be a házad. Szinte mintha virtuálisan éltem volna, de valahogy eltűnt az a "játék".
2013. aug. 30. 22:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sims
2013. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nem online, de iylenre gondoltam.
2013. aug. 31. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem van egy kedvencem. Úgy hívják: Élet! Ne légy kocka!
2013. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, és ne mond meg mit tegyek, vagy mit ne, köszönöm !
2013. szept. 1. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
nincs, sims van, az nem online, imvu van az nem élet, secound life van az szintén nem élet, élet van, ajánlom neked is
2013. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, de látom meghaladja a szöveg értelmezése az intelligencia szintedet.
2013. szept. 18. 06:12
 8/8 anonim válasza:
SecondLife!
2014. febr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!