Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy régi, jetpackos,3D...

Keresek egy régi, jetpackos,3D-s, szörnyikés, futurisztikus PC játékot! Ráismer valaki?

Figyelt kérdés

A játék talán a 2000es évek körül készülhetett, de lehet, hogy korábban.. vag ykésőbb, talán nem is ez a fontos:D

E/1ben játszunk, azthiszem csak a fegyver csövét látjuk.. egy humanoid valamivel vagyunk, amit onnan tudunk, hogy van azthiszem 2 (de lehet csak 1) társunk. jetpackunk is van, lehet vele röpködni.. de kell is, mert a föld alól elég csúnya kaszáslábú szörnyikék jönnek elő, akiket le kell lőni, bár igazából ott is lehet őket hagyni

a környezet az első pályán sziklás, de azthsizem volt víz is... egy nagy, kör alakú, fedett épületbe kellett eljutni, ott felvenni valamit, és visszajutni egy adott pontra.. ez csak az első pálya, a többire nem emlékszem milyen, lehet nem is jutottam el odáig:D

azthiszem többféle lövedék volt, az egyik talán valami zöld golyó volt, de nem biztos


a grafika a maiakhoz képest elég ócska, de azért élvezhető

szerintem még win98on játszottam rajta, vagy talán már xp de még régen..


ha valakinek csak sejtése vagy tippje van a játék nevéről, vagy hasonló játékról, az ne fogja vissza magát, agyonzöldelem!:D



2013. aug. 31. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igeeen, koszi!:D

Ugy latszik en egy demo verzioval jatszottam anno, de marhajo, koszonom!^^

2013. aug. 31. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:
szívesen
2013. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!