Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 szaggatás, miért?

Battlefield 3 szaggatás, miért?

Figyelt kérdés
A játék tök jól megy meg minden de a jelenetek szaggatnak.Mikor belépek akkor is ott mutatja az EA-t meg DICE-t és akkor így szaggat az egész.Mintha minden hangot kétszer is lejátszana,egyszóval így vízhangzik az egész.A játékon belül is a jelenetek is szaggatnak és már marhára idegesít.Próbálnám követni a sztorit de egyszerűen élvezhetetlen és emiatt a jelenetek is majdnem kétszer annyi ideig tartanak.Medal Of Honor Warfighter-nél is ugyan ez volt a probléma.
2013. szept. 1. 19:22
 1/3 Pootis ***** válasza:
rossz a videókártya szerintem. kislaptopomon el akartam indítani a bf3-at ott nagyon szaggat és visszhangzik. lehet az a baj neked is
2013. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Radeon Hd 7870-el elvileg nem kellene gondnak lennie vele.Pedig masszív 75 fps-em van a játékban mégis az animált jelenetek szaggatnak.Egyébként azt elfelejtettem odaírni hogy a játékon belül is mielőtt például mentene akkor is így beragad egy 5 mp-ig aztán kírja hogy saving és továbbindul.Ugyanez van az írányítás elvétel és visszadásnál is.Ugye mikor vannak ezek a gomnyomkodós részek amikor nincs HUD meg a fegyvert se mutatja hanem történik a verekedés és közben kell így nyomkodni a gombokat.Na ugye ilyenkor ugye nem én írányítok csak nyomni kell a gombokat amikor írja.Na és amikor elkezdődik egy ilyen rész és elvesztem az írányítást vagy amikor vége van ezeknek a részeknek és megjelenik a HUD meg a fegyver a kezembe és visszakapom az íránytást akkor is 5 mp-re így beszaggat és vízhangzik.Szerintem te félreértetted a kérdést.Magával a játékkal semmi baj nincs csak az animált jelenetek akadoznak meg az írányítás váltásoknál amiket leírtam.De a belépésnél mikor mutogatja az EA-t meg a DICE-t meg hogy Frostbite 2 akkor is szaggat vagy másképp mondva így minden másodpercnyi hangot így ismételget.Utána az az animáció is szaggat amikor ott bejön a bf3 felirat és mögötte ott sétál a csávó és így megy mögötte a tank meg így robbanak a cuccok körülette.Nagyon jó játék lenne főleg ilyen fps számmal de ezek a kis vacak hibák tönkre teszik az egészet.
2013. szept. 2. 13:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen az előbbihez meg azt felejtettem el leírni hogy a Medal Of Honor Warfighter-nél aminek ugyanaz a motorja meg így felépítése mint a bf3-nak dettó ugyanezek a hibák voltak.Annyi különbséggel hogy ott még a menü is szaggatott hiába volt ugyanúgy 75 fps ott is,csak akkor ezt a játék sajátos hibájának tudtam be,de most már az a rossz sejtésem van hogy ha nem csinálok a géppel valamit akkor az összed frostbite motor alapú játéknál ugyanezek a hibák fognak jelentkezni.
2013. szept. 2. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!