Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A "Men of war" alapjátékban...

A "Men of war" alapjátékban melyik nagy hadjáratban (német, szövetséges, bónusz) fogok Sztálingrádban harcolni?

Figyelt kérdés
A "Men of War "című játékban végeztem a szovjet hadjárattal, de Sztálingrádban nem harcoltam, pedig youtube-on láttam egy videót, hogy ott is lehet méghozzá a szovjetekkel csatázni.

2013. szept. 1. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak hozzá modok, biztos van Stalingrados küldi amit letölthetsz. Ha jól emlékszem volt egy mod ahol ot kellett harcolni, de nem volt valami izgalmas és 20 perc volt az egész pálya
2013. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!A bónusz hadjáratban milyen híres ütközetek találhatóak?(ami nem letöltős!)
2013. szept. 7. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem abba nincsenek nagyobb, híres ütközetek. Olyanok vannak, hogy foglald el a falut, repteret, stb...
2013. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a sztálingrádos küldetést rar fájban.Mit csináljak ezzel a fájjal,hogy tudjak játszani a küldetéssel a játékban?
2013. szept. 28. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
van 1 olyan mappa a játék főkönyvtárába (ahová telepítetted), hogy mods.(ha nincs csinálsz 1-et) Oda berakod majd a játékban az Options menübe a Mods fülnél aktiválod.
2013. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Létrehoztam a játék fő mappájában(Program files/1C/Men of war és ezen belül)a mods nevezetű mappát(mivel ott olyan mappa nem volt!).A "stalingrad.rar" fájlt ide betettem és a játékon belül a beálításokban a modoknál akartam aktiválni,de a fájlt itt nem találtam.Most mit csináljak?Mit rontottam el?
2013. okt. 19. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
ne a rar-t rakd be hanem a mappát ami a rarba van. (ha több fájl is van a rarba csinálj 1 mappát rakd bele őket és azt az 1 mappát rakd me mods mappába!)
2013. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!