Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Multiplayer játékot keresek....

Multiplayer játékot keresek. Nektek mi a kedvencetek? Tudnátok esetleg ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Olyan multit keresek, ami hosszú távon le tudna kötni és szórakoztatni. Leginkább MMO-k felé vagyok nyitott, de bármi jöhet igazából.

2013. szept. 3. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Left for Dead
2013. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PayDay 2 multiban...

Meg ami a lrgjobb MMORPG az a Metin2 és a Wow...

A többi játék(Gates Of Andaron, Runes Of Magic stb...) azok teljesen ugyan olyanok szó szerint, csak 1-2 dolog különbözik...

Tehát ha MMORPG-t akarsz a Metin, WoW a legjobb... De ha lövöldözőset akkor PaíDay 2, vagy San Andreas Multiplayer(ez tuti leköt, 1,5évig elvoltam vele :D van aki 7éve játszik vele megállás nélkül xD nem olyan mint Singleben hanem jobb sokkal)

2013. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha régi féle mmo kell WoW, ha keleti grindelés akkor Archlord, Tera, Jade Dynasty ha casual vagy GuildWars2. Ha a WoWhoz hasonló, de ingyeneset keresel, azonban újabb kiadásban Rift. Ha magyarokat keresel, és szó szerint nulla nyelvtudásod van, mindemellett nem is tervezel az életben nyelvet tanulni Metin2 és Gate of Andoran. Ha valami kevésbé sci-fi kéne SW:ToR. Ha valami egyedire CubeWorld.
2013. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

league of legends az én kedvencem

ha regisztrálsz refer nek adj meg a nevem : basztad

2013. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!