Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hülye kérdés, de hogy kell...

Hülye kérdés, de hogy kell behozni GTA : San Andreas-ban a csalást?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy aktiválva lett az, hogy lehessen benne csalni. A GTA Vice City-t végig vittem többször is csalás nélkül, de ez a SA már nem megy csalás nélkül. És mivel most használnám először (mert más játékban sem használok csalást) fogalmam nincs, hogy kell behozni. Hallottam, hogy nem érdemes használni csalást, mert akkor rossz lesz a mentés, meg stb, de többen is írták, hogy náluk ilyen gond nincs....remélem nekem sem lesz. De ha lesz, akkor max újra kezdem.

2013. szept. 4. 17:43
 1/3 NyeskaGeri válasza:
100%
Ha csal lesz vele gond. Le viszi a mentés százalékát nem lesz 100% de nem kell behozni semmilyen panelt a csaláshoz. Elég egyszerűen csak be kell pötyögni a kódot a játékba, panelt nem kell nyitni hozzá.
2013. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Hát igen, olvastam, hogy akkor lesznek gondok, de legtöbben azt írták, hogy náluk semmilyen gond nem volt, pedig sokat csaltak. Szóval próba cseresznye, hátha nálam sem lesz gond. :)

2013. szept. 4. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond. Nyugodtan csalhatsz.
2013. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!