Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rome 2 Total War, tudni...

Rome 2 Total War, tudni lehet, hogy kik fogják csinálni a magyarosítást? Vagy azt, hogy mikorra várható kb?

Figyelt kérdés
Mivel még csak most jelent meg a játék, tudom,h nem mostanában fog rá megjelenni a magyarítás, de nem tudjátok,h kik csinálják? vagy hogy nem-e lehet nyomon követni valahol,hogy hogy áll a munka? Tetszik a játék,csak nem tudok valami jól angolul, és az meg hogy értsem normálisan, hogy mit is csinálok a diplomáciánál, az ebben a játékban elengedhetetlen, ezért is érdekelne! Válaszokat előre is köszi! :)

#magyarosítás #Rome: Total War #Sega #tudni lehet #hogy kik fogják csinálni a #Vagy azt #hogy mikorra várható kb
2013. szept. 5. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 'fiatalabb' koromban játékokon keresztül tanultam meg angolul. Nem kell mindenhez magyarosítás, ne várd el, de egy rajongói változat bizonyára attól még meg fog jelenni idővel.

Viszont nem olyan nehéz azt a pár szót kiszótárazni, amit esetleg nem értesz...

2013. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is a játékok miatt megtanultam alap fokon Angolul, meg ráadásul suliban is tanultam,de mivel nem abból érettségiztem nem vettem annyira komolyan. A Medieval 2 Total War-ral rengeteget játszottam, és az magyar volt.

Most a Rome 2-ben pedig sokkal kifinomultabb a diplomácia, uh jól jönne a honosítás.

Szerintem amúgy várok 1-2 hónapot, úgyis suli lesz, meg iOS7, aztán ha nem jön magyarosítás akkor majd elkezdek így játszani, csak jobb lenne ha 100%osan értenék mindent:)

2013. szept. 5. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kaliberű játékhoz tutibiztos, hogy kiszórják majd a magyarosítást. :)
2013. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csori96 ***** válasza:

[link]

Megj.: Nem magyarosítás, hanem magyarítás.

2013. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csori96 ***** válasza:
2013. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami nem mindegy, az az, hogy idd ki a bilit, vagy vidd ki a bilit. Ez konkrétan mindegy. Köss bele a betonba inkább, haver.
2013. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csori96 ***** válasza:

Nem mindegy, mind a kettő mást jelent.

Magyarítás: magyarra fordítás

Magyarosítás: magyarossá tenni valamit, pl.: Assassin's Creed magyarosítás:

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

2013. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!