Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-hoz kapott ingyen 3...

Xbox 360-hoz kapott ingyen 3 havi Xbox Live Gold előfizetésem van. Ha aktiválom, igénybe tudom venni a "Games with Gold" (havi 2 ingyen játék) akciót vele? Vagy pénzért kell előfizetnem hozzá a Goldra?

Figyelt kérdés
Az alábbi oldalon elég érdekes dolgokat olvastam, ami miatt kicsit bizonytalan vagyok: [link] Mondjuk a fordítás is hagy némi kívánni valót maga után, lehet azért értelmezem félre. Egy kis konkrétum: "Ha Arany tagságra frissít a nem fizetős Arany próbaverzió időtartama alatt, akkor az Arany tagsága nem kezdődik meg az ingyenes próbaverzió lejártáig. Ennek következtében nem lesz jogosult az aktuálisan ajánlott ingyenes játék letöltésére a próbaverziós időszak lejártáig és az Arany tagság elindulásáig." Köszönöm a segítséget előre is!

2013. szept. 5. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

majd ha lejárt az ajándék 3 hónap és utána veszel Gold Live tagságot, akkor már kaphatsz majd ingyen játékot

mondjuk a "próbaverzió" furán hangzik nekem, na mindegy

amúgy nem csak 1 hónap ajándék Live szokott lenni

ha majd veszel rendeset, akkor ajánlom a 12 hónaposat vedd meg, pénzben úgy jössz ki a legjobban

2013. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Akkor eddig 1-1 az állás. Volt aki azt mondta ne törődjek vele, a 3 hónap ingyen goldra is jár. De akkor lehet hogy inkább nem kockáztatok, és veszek először egy éveset, majd utána beváltom a 3 havit.
2013. szept. 6. 08:40
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem egy hós ajandek golddal mikodott 1000 hogy 3 hossal is menni fog, de nem ost aktiváld mert valami szar kártyajatekven. pár napja volt a dead rising 2 kar hogy kihagytad az nagyon jo
2013. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát akkor működik 3 hónapossal is

én csak az idézett szöveg alapján válaszoltam, nincs Boxom

2013. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már mindegy. :) Nem kockáztattam, megvettem az éveset, majd utána beváltom a 3 havit.
2013. szept. 7. 13:09
 6/7 ZsazsiBazsi válasza:
Az nem fog lejárni?:O
2013. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jár le.
2013. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!