Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a jó ezekbe a mobás játékok...

Mi a jó ezekbe a mobás játékokba, miért szeretik ilyen sokan?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem! Pl. a lolban 30 perc egy meccs, és csak dűhíti az embert, ha vesztésre áll és rengeteg szabadidő kell hozzá, a championokkal meg szerintem nem jó játszani, és ezzel játszanak 30 millióan? Még egy cod multit is többre értékelek. Mondjuk szerintem UT a legkirályabb multis játék, de ez a lol borzalom.
2013. szept. 7. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Más meg pont fordítva van... Miért olyan nehéz megérteni, hogy az emberek ízlése és véleménye különböző?
2013. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

mert izlesek es pofonok

szerintem a Minecraft pocsek jatek, megis millioan jatszak...

2013. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon izgalmas bár én már csak nézem, mert nekem nagyon nagy feszültséget okozott 1-1 meccs.


Amúgy ízlések és pofonok. Én utálom az FPS nézetű játékokat.

2013. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Nekem a Lol meg DotA 2 olyan bonyolultnak tűnik...:D FPS-eket meg a sandbox-os GTA-kat szeretem.
2013. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Épp ez az. Ott használni kell a fejedet is. COD- ban meg csak rohansz és lősz.
2013. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem azokkal jobb játszani, ahol megyek és lövök, mert egyrészt reálisabbak másrészt nem olyan dühítőek. Sajnálom azt a 20 millió embert, aki a hulladék lol-al játszik csak azért, mert ingyenes.
2013. okt. 10. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Mekkora egy fogyatékos vagy... Nem azért játszanak vele mert ingyenes hanem mert azt szeretik. Ennyire nem vagy képes belátni, hogy az emberek különbözőek, és más-más ízléssel rendelkeznek?
2013. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Realitással érvelsz? Maximum ha arma-zol. Duhitonek meg nem duhito. Csak aki nem tud (még) játszani, azt széjjel szivatják. De ugyan ez van codban is. Éledsz, megölnek pálya végébôl stb. Fogd fel, hogy mindenkinek más tetszik. Én se írok regényt neked az fps-k hibáíról.


De, hogy az eredeti kerdesre is valaszoljak, kisseb gepigeny, viszonylagosan fentartjak az ujdonsag oromet hosszu idot at, es haverok.


Sry hibakert mobilon vagyok es sietek.

2013. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!