Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olvastam egy cikket az Index.h...

Olvastam egy cikket az Index.hu-n egy videojáték-világbajnokságról. Ismeri valaki ezt a játéktípust? Hogy bonyolítják ezt le? Hogy döntik el ki az első, második, harmadik stb?

Figyelt kérdés
Íme a cikk: [link]
2013. szept. 8. 23:06
 1/8 anonim válasza:
ez a kérdés nagyon nem ide való :D
2013. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mér ide írod bzmeg ? azt tudom h te a gépeddel éled a szexuális életed de annak nem itt a helye
2013. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Marha!
2013. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a baja azoknak akik nem hozzászólnak csak kérdezik hogy miért ide írom?

Ahogy látom minden kategóriába ugyanazok az emberek válaszolnak.

Mégis ha felteszem ide válaszolnak a kérdésre rögtön, ha másikba akkor lehet hogy majd csak napok után kapok választ.

2013. szept. 8. 23:24
 5/8 Komplikato ***** válasza:
Rendesen sorban mennek a selejtezők. ÉS vagy egyéni vagy csapat kiesések után a legjobb teszem azt 4-8-16 játszik, játék jellegétől függően. Persze nyilván egy csapat alapú FPS-t, egy Deathmatchet, meg teszem azt StarCraft-ot vagy más stratégiát máshogyan bonyolítják, más más csapatlétszámmal.
2013. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zsindex...LOL :DDD


Több szót nem is érdemel.

2013. szept. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Garott ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést! Úgy történik, mint minden sportban. Vannak emberek/csapatok akik játszanak más emberek/csapatok ellen. Ezt addig csinálják, amíg egy marad. Ő lesz a győztes.

Játéktípus? Mármint mi? Mindegyik multiplayer természetesen, de már nem igazán van olyan játék, amiben nincs multi.

2013. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokféleképpen lehet lebonyolítani. A már említetteken kívül kívül volt egy Dragon Age: Origins-es bajnokság is (Wardens Quest volt a neve azt hiszem). DAO egy egyjátékos RPG, mégis megoldották, hogy lehessen sorrendet állítani: azt nézték, hogy ki hány százalékig teljesítette a játékot, és x óra után (nem tudom mennyi) lezárták, az utolsó kiesett, és utána folytatták amíg csak egy maradt. Meg lehet oldani ezt sok módon :D
2013. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!