Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan programot, mint...

Budaidavid777 kérdése:

Tudtok olyan programot, mint a hamachi? Minecraft Multihoz kell.

Figyelt kérdés
Hamachival már csináltam,de hiába,azt írja ki,hogy az ip már foglalt.Vagy ha nincs ilyen program,nem tudjátok,hogy kaphatok új ipet a hamachitól?

2013. szept. 9. 11:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban haverommal akarok játszani,már játszottam is Multit,de töröltem azt a szervert,most meg ugyanazt az ipet kaptam a hamachitól,és futtatáskor kiírja,hogy ez alatt az ip cím alatt már fut szerver.Ha programot írtok,olyat,ami nem vírusos.Ja Eset Nod32 az antívirúsom.(Ha számít)
2013. szept. 9. 11:55
 2/6 Zeu ***** válasza:

tunngle


én is szoktam vele minecraftozni, szóval biztosan jó :)

2013. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen a tunngle az jó, bár néha el szokott romlani. Nekem ami azon kívül bevált az az evolve.
2013. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,majd kipróbálom.És tudtok linket,hol letudom tölteni vírusmentesen.Mármint amit elfogad az EsetNod32.Sajnos nagyon jó program,de van olyan,ami nem vírusos,de az Eset szerint Igen.

A tunngle is olyan egyszerű??

Hogy hálózat hozzáadás,meg mit tom mi,mint a hamachi??Szóval mutat egy ip címet,amit csak be kell írni a server.propertisbe?Most hogy a hamachi nem működik,a modemem ip címévél megyek fel,csk így más nem tud felcsatlakozni.Akkor kérlek tudtok adni letöltési linket.

Igen,és nem szeretnék olyan válaszokat kapni,hogy modemmel nem lehet,mert lassú.Én már játszottam a haverommal,és jól ment.Nem tudom,számít-e,de bukkitos szerverem van.A hamachiban szeretem,hogy én net nélkül is feltudok csatlakozni.

2013. szept. 10. 14:01
 5/6 Zeu ***** válasza:

Hivatalos oldalról töltsd le nyugodtan :)


Nem pont olyan mint a hama, de nagyon egyszerű. Ha feltelepíted, bejelentkeztél, belépsz. Az ablak ijesztő lehet a hamachi után, de megkeresed a "kapcsolatok" fület (azt hiszem úgy hívják XD nem vagyok otthon), és ott tudsz létrehozni kis hálózatot amire csatlakozhatnak a többiek. Én mindig lanba játszom a mine-t (mármint tunnglevel online, csak nem szervert csinálok hanem lanba nyitom meg), de ad neked ip-t, ha azt írod be úgy is menni kell (próbáltam azzal szervert csinálni is és működött, csak lanba nyitva egyszerűbb).

2013. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat,megpróbálom majd letölteni,ha gyors lesz a netem.
2013. szept. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!