Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3 magyarítás nem...

Mass Effect 3 magyarítás nem lesz?!

Figyelt kérdés

Lassan két éve ígérgetik az illetékesek, hogy lesz magyarítás bla bla..de azóta sem kapunk semmi konkrét infót, csak hitegetést!!

De!! Én megtudtam, hogy már nagyon rég óta senki nem foglalkozik vele, a csapat szétment, és 100% hogy ők már nem folytatják..

Viszont még mindig hitegetik a jó népet, hogy lesz stb..a beígért 2012 december óta.

De mire jó ez?!



#Mass #effet3
2013. szept. 9. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Van magyarítás, de csak részleges (32%-os):

[link]

Én is nagyon vártam a teljes magyarítást, de úgy látszik hiába. :/

2013. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen azt már az egyik haver felrakta, de az baj, hogy a játék közepe felé már nagyon angolosodik a felirat, a vége felé meg csak angol az egész..

Amúgy becsülendő, hogy egy srác csinálta 5 hónap alatt, de a nagy híres mass effect csapat lassan két év alatt nem tud megbírkózni vele, csak azt nem értem miért nem adják át másnak, mert ha egyszer kész is lesz, már nem lesz nagy dícsőség nekik, ennyi idő alatt én is megcsináltam volna unalmas óráimban..

2013. szept. 9. 23:53
 3/6 anonim ***** válasza:
talán megtanulnál angolul, ha már egyszer játszol, ne a szar meg nemlétező magyarítások után sírj évekig
2013. szept. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vik a Morrohunról, akié a félkész, valószínűleg el fogja készíteni. Az alapján merem állítani, hogy aki (ugyan egy csapatban, de) képest volt lefordítani egy Morrowind, Oblivion, Skyrim triót, az nem adja fel könnyen, másrészt meg jó fordító is.

Én amúgy régóta hangoztatom, hogy ez így lesz (mint ahogy általában történik): egy ember fogja elkezdeni újra, és befejezi, míg a csapat még mindig küzd vele (és ezzel nem leszólni akarok senkit). Ha csapatot hoz létre az ember, akkor folyton küzdeni kell a tagokkal is, hogy végezzék a munkájukat, amíg össze nem szokik a csapat, vagy fel nem bomlik. Mondjuk lehet nekem is azért ekkora a szám, mert nincs szükségem a fordításra :D

2013. szept. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy volt az arcuk amikor nekikezdtek (némelyiknek még most is az) Most már egyiknek sincs kedve fordítani. Legjobb lenne ha feladnák és átadnák másnak a munkát, nem tudom mit erőlködnek.

LÚZEREK!!!!

2013. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IMPHUN válasza:

Nem tudom, honnan veszed azt, hogy a csapat szétment, de remélem a forrásodat is megosztod velünk. Mert hát ha nem tudod alátámasztani, akkor csak itt hülyíted a népet, és az, hogy mi látszik a számlálón szöveg az meg nem támaszt alá a feltevésedet.


El lett mondva, hogy offline folyik a fordítás, és nem Online adatbázisba. Ezáltal így a spekulációd összeomlott.


2012 Decemberében kapott a közösség egy Multi magyarítást, ami eredetileg az alapjátékkal együtt adtunk volna ki. Viszont az napra kész volt a DLC-kel együtt. Szóval nem értem a fölháborodást.


Erre szokás azt mondani, hogy "aki a kicsit nem becsüli az a nagyot nem érdemli".

2013. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!