Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan játékot amihez...

Crabtree kérdése:

Tudtok olyan játékot amihez nem kell túl sok koncentráció tehát nem nehéz? Többi lent

Figyelt kérdés
Mindig fáradtan jövök haza és szeretnék egy jó kis játékot ami nem nagyon terhel le. Igaz, hülyén hangzik.

2013. szept. 9. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
World of Warcraft? Fejlődgetni meg ilyenekre szerintem bőven jó unalom űző. :D
2013. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a wow felejtős :D azon meg bealszol :D inkább valami fps lövöldözős játékot ajánlok :D pl: Cod, Brothers In arms , medal of honor. Esetleg még assassin's creed, Prince of persia
2013. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is beugrott a cod. De azért ha multiban lelőnek eléggé ki lehet akadni XD :D (főleg wh,aim)
2013. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(2) válaszoló. a brothesr in arms nem igényel koncentrációt,? mikor ott a szar fegyverkezelhetőség, meg a baromi hosszu betöltési idő? xD
2013. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es... bocs... én kérek elnézést :D
2013. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!