Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni a World of...

Érdemes megvenni a World of Warcraft-ot vagy a Diablo3-at?

Figyelt kérdés
WoW-ot már ismerem nagyából Taruin nyomtam feltoltam egy 50es mágust és kész abbahagytam mert számomra kihalt a tauri sehol senki se,Érdemes lenne megvenni és eredtibe sokan játszanak sok a magyar? a diablo 3-at nem ismerem! jó játék? melyiket érdemes megvenni hol lehet jól haverokkal nyomni?

2013. szept. 9. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

én egyiket se venném meg.

csak tudsz találni egy olyan dolgot, ami hasznos, és kb ennyibe kerül.

de ha választani kell, akkor diablo 3

2013. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a wow-ot választanám,csak az ugye havidíjas, a Diablo3 meg nem.
2013. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Tauri nem kihalt, csak több év alatt már mindenki felhúzta magát max szintre. Megjegyzem a játék ott kezdődik. Nos eredetin, szerintem megéri játszani. Mert tényleg minőségi játékot kapsz a havidíjért, aminek van endgame tartalma. Bár ebben a hónapban jön ki az utolsó patch ebben a kiegben. Ami azt jelenti, hogy a nagyobb szerverek fullon lesznek. És, hogy olyan fél év múlva veheted az új kiegészítőt. Diablo III az egy single/ co-op játék. Nincs benne több ezer óra egyedi játékidő. Egy idő után ugyan azt kell csinálni, csak nehezebben, majd egyre könnyebben. Ott a kiegészítő szerintem még messze van. De 2014-ben illene kiadni már. Én ugyan szeretem ezt a műfajt, de sokan egy mmo-t vártak a Diablotól. Ha sok játékidőt szeretnél monotomitás nélkül akkor a Blizzardtól a Warcraft és a Starcraft jöhet szóba. Nem éppen egyszerű a Starcraft multiban. De a barátaim imádják, és tényleg van benne szavatosság. Az, hogy meddig jutsz benne, csak tőled függ. Érdemes megnézi egy streamet róla. A Starcraft asszem drágább egyszeri vételben (ha kiegészítővel veszed egyből, de nem éri meg, mert lehet nem tetszene), míg a WoW talán olcsobb, de havidíjas. (Ha gond a havidíj, nézz utána bimbinek facen, de nem éppen legális). Haverokkal pedig mindegyiket lehet tolni, bár nagyobb baráti kör esetében a Starcraft kiesik. Ha jól tudom a Diablóban és a Starcraftban is maximum 4en lehettek együtt egyidőben. Míg WoWban már attól függ, hogy mit szeretnétek.
2013. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelő kb mindent elmondott. Én is wow-ot ajánlom. A D3-nak nincs nagy társasága, és csak addig jó, amíg 1x kijátszod. A WoW pedig nem olyan költséges, csak okosan kell megoldani. Sor account: 3000 ft, ehhez jár az alap + bc + wotlk + cata + általad választott 80as karakter. Utánna már csak kb 7000 ft a mop. Ha ez is megvan, akkor havi 19k gold. Ennyi a költsége, és amit felsoroltam az 100%-ban legális. Ha érdekel az olcsóbb megoldás, írj privát üzenetet és segítek lebonyolítani.
2013. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!