Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy bukkitos szerverem de...

Ice001 kérdése:

Van egy bukkitos szerverem de nem tudom hogy hogyan szedjem ki a mobokat. Lehet ilyet?

Figyelt kérdés
A mobokat csak a spawn-tól és a telkektől kéne kiszedni hogyan tudom megcsinálni? Előre is kösz a válaszokat.

2013. szept. 10. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

WorldGuard pluginnel lehet területeket definiálni és különböző tulajdonságokat tudsz adni a területeknek. Pl. nem spawnolhassanak ott mobok, ne lehessen gyújtogatni, stb...

Ha jól emlékszem kell neki a WorldEdit plugin is.


A wiki oldalán olvasgathatod a leírást, parancsokat, jogosultságokat: [link]

2013. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
lehet még pedig úgy hogy megnyitod a server roperties fájlt és átírod a spawn mobs-ot true-ról false-re és elmented sok sikert :)
2013. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Letőltöttem a plugint de nem toom a parancsait segitenél leirnád a parancsot és hogy ha tulaj vagyok miért nem took egy szigetet levédeni?
2013. szept. 10. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Zöld pacsit ne felejtsd el léci ^_^

2013. szept. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!