Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok az Elder Scrolls,...

Tudtok az Elder Scrolls, illetve Fallout sorozathoz hasonló játékokat mondani, amihez van magyarítás/magyarosítás (kinek hogyan tetszik jobban)?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat mondjatok, ami meg is üti a fentebb említett játékok színvonalát, vagy legalább a közelében jár.

2013. szept. 10. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Dragon Age, Mass Effect
2013. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon van hozzájuk hasonló,bízom benne hogy a Next-gen-ben megajándékoznak bennünket egy újabb Fallout-al és Elder Scroll-al.

Kíváncsi vagyok meddig kell rájuk várni addig én is ezzel a három legjobb game-val tolom.

Fallout 3 GOTY

Fallout New Vegas Ultimate Edition

The Elder Scroll:Skyrim Legendary Edition

2013. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Baldur's Gate 2 kötelező darab! A két játék-sorozat alapján legalábbis szerintem be fog jönni!

A Black Isle és a BioWare készítette, igazi klasszikus.

A grafika fél szinttel jobb, mint a Fallout 2ben, felülnézetes. Kell egy kis idő, mire belejössz, de megéri a fáradságot, az RPG-k minden nagyszerű eleme benne van.

Játék útmutatót keress, sokat segít.

Nekem sem a Skyrim, sem a Fallout 3 nem fut a gépen, úgyhogy amióta a korábbi játékokkal végeztem, ezt tolom, és nagyon jó

2013. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!