Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable játékban hol...

Star Stable játékban hol lehet megváltoztatni a lovam szőrzetét? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Még most kezdtem egy barna lóval,de találtam egy csomó szép krémszínű lovat,feketét,meg hófehéret és nem tudom hol lehet megváltoztatni:/ (ez csak egy játék,nem kérek kiosztást hogy örüljek annak ami van stb...)

2013. szept. 11. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Az istállókban lehet lovat változtatni.:)Melyik résszel játszol?:)
2013. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huh,hát hogy őszinte legyek én sem tudom:DDMég 1-2 órája kezdtem de még mindig csak bénázok.Még írni sem enged,azt sem tudom miért.Az egész nekem egy kicsit bonyolult,nem szoktam ilyenekkel játszani,csak most gondoltam kipróbálom de azon kívül hogy szaladgálhatok semmit nem tudok csinálni.
2013. szept. 11. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Eloszor tenyleg nehez,de egy kis ido utan belejon az ember.:) Attol fugg hanyadik resz,hogy milyen evszak(1.osz,2.tel,3.tavasz,4.nyar):)
2013. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Megnézem akkor.Írogatni azért nem tudok mert nincs előfizetésem...Legalább is én így tudtam lefordítani:DDNem baj,csak az a bajom hogy nem tudok elmenni bizonyos irányokba mert ott van egy piros kör meg benne a vízszintes csík hogy arra nem mehetek:/ pedig furdal már a kíváncsiság:DD
2013. szept. 14. 11:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyár van itt.De nem megy ez a változtatós dolog.Mondjuk még csutakolni,itatni meg etetni se tudom:/
2013. szept. 14. 11:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégse,tél van.Esik a hó:DD
2013. szept. 14. 14:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Inkább ilyen 2 in 1 évszak van mert van ahol esik a hó meg nyár van amúgy :DD
2013. szept. 14. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az online-nal játszol?
2013. okt. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!