Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet Farmeramába csengőp...

Hogy lehet Farmeramába csengőpengőt szerezni?

Figyelt kérdés
Tiszta csóró vagyok, és nem tom mit csináljak. A növényeket nem lehet eladni, akkor honnan? :/

2013. szept. 11. 16:29
 1/3 klopusz ***** válasza:

Nézz körül a Gazdakörben. Sok feladat igencsak tisztességes csp-t ad.

Miért nem leht eladni a növényeket? Pang a piac?

Eventek alkalmával nagyon jól lehet kereskedni töklekvárral és répás-almás csatnival. Esetleg valamilyen termény?

2013. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megbízások teljesítése 24 óránként, ezt is megpróbálhatod. vagy váltasz farmaranyat, de én ezt javaslom a legkevésbé, ahhoz sokkal nehezebb hozzájutni (ha csak nem akarsz valóban fizetni)
2013. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pami11 válasza:
Szia én azzal kerestem nagyon sok pénzt hogy trágyát adtam el vagy keverj nyúl tápot azzal is jól tudsz keresni vagy akármilyen tápot vagy ha valamilyen állatodból sok van akkor abból is, de a gazdakör az mindig beválik ;)
2013. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!