Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Battlefield 4 is magyarul...

A Battlefield 4 is magyarul jelenik meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, arról már olvastam hogy az Assassins Creed 4 magyarul jelenik meg, de a BF4 is?

Válaszokat köszönöm, eléggé megkönnyítené a döntésemet hogy melyiket vegyem meg elöbb :)



2013. szept. 16. 10:21
 1/6 anonim válasza:

Ja, mint ahogy a BF3 sem?

Szerintem nem lesz magyarul, de egyébként google a barátod, wiki a barátnőd, hogy mely nyelvek lesznek támogatottak. (Respekt, hogy megveszed őket!:))

2013. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínû, nem is lenne túl sok értelme.
2013. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen FPS játékot felesleges lefordítani szerintem. Lesz elég vevője így is.
2013. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdéseket, ment mindenkinek a zöld kéz. Csak azért kérdeztem meg mert mostanság egyre több játék magyarul jelenik meg (Splinter Cell,Amnesia: machine for pigs,Assassins Creed 3-4+ állítólag a Watch Dogs is)
2013. szept. 16. 21:42
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdéseket*

xD úgy értem: Köszönöm a válaszokat*

Este van, fáradt vagyok >.<

2013. szept. 16. 21:45
 6/6 Csori96 ***** válasza:

A Splinter Cell: Blacklist, az Assassin's Creed III, az Assassin's Creed IV: Black Flag és a Watch Dogs kiadója a Ubisoft. Ezek mind magyarul jönnek/jöttek.


A Battlefield 4-et pedig a EA adja ki.

2013. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!