Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megöl az ideg, azaz a COD:MW3...

Megöl az ideg, azaz a COD:MW3 nem muködik. Segitseg?

Figyelt kérdés
Ma megjöttem suliból, elhatároztam hogy veszek egy játékot mert halálra unom magam.Megvettem a Call of Duty : Modern Warfare 3 című játékot, mikor hazaértem nagy örömmel tettem be a leolvasóba a lemezt, (telepites kezdetekor ezt irta ki de nem ijedtem meg mert folytatta a telepítést, : An error occurred when installing COD:MW3 Multiplayer meg valami update nem tom) telepítettem mind a 2 CD-t majd mikor elinditanám a játékot ,hoppá az asztalon nincs csak ez a 2 parancsikon : COD:MW3 Multiplayer és COD:MW3 Dedicated servers. Kerestem a Single Playert de nem talaltam. Beneztem a jatek mappájába a steam-en belül de nincs SEMMI.Megneztem h hany szabahely van meg h lasasam tett-e fel valamit és igen 20 GB-al több van. Steam-en el tudom inditani a multiplayert de a szervernél mindig lost connecction van. Segitség? (single player nincs is. Am 8000 forint volt)(tesco)

2013. szept. 18. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mi lehet a probléma, de próbálj letölteni egy cracket hozzá. Nem biztos, hogy bevállik de egy próbát megér.

A lemezt meg vidd vissza, három napon belül visszaveszik ha megvan a blokk.

2013. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megvan megcsináltam, játszottam vele egy hétig aztán kibanoltak ...
2013. szept. 29. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudok segíteni, de ott van még a single. Az megy?
2013. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen de inkább l4d2 multi akkor
2013. szept. 30. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Megvan megcsináltam, játszottam vele egy hétig aztán kibanoltak ... ?????..


gratulálok, 8ezer oda. kellet neked csalni... :)


jelzem mielőtt említenéd hogy nem csaltál... ha nem csalsz nem bannolnak!.

2013. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez a másik amit nem értek! Hogy minek a VAC ban!? Mert Oké, így egyszerűbben kibanolják a csalókat DE igaz, hogy én IS csaltam de mit? Leszedtem egy level 80 full prestige csalást... nagy ügy, szerintem ezzel senki játékát nem rontottam el, szerintem azokat kéne banolni akik ENGEM FALON ÁT lőttek ki! mert ezt én is utálom. Jah és ne mondja senki hogy a játékosok 70%-a full prestige-es 80-as szintű és magátol lépett anyi szintet, mert ez lehetetlen. Akkor eddig a prestige-ek miatt 1600 szintet lépett. Na szóval ennyit az egészrő inkbb l4d2 met ott még csalás sincs.
2014. jan. 2. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!