Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most csak nekem nem működik a...

Most csak nekem nem működik a Battlefield Bad Company 2 Multiplayer?

Figyelt kérdés
Tegnep még ment, de ma amikor bejelentkezek és kiválasztom a katonát kiírja, hogy failed to login soldier. Csináltam másik karaktert, de ott is ez van.

2013. szept. 19. 16:26
 1/3 anonim válasza:
Nem csak neked.Engem ugyan beenged,de 10-15 szervernél többet nem talál.Régebben már jártam így,akkor egy update megoldotta problémát de most nem tudok ilyesmiről...
2013. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám tegnap óta. Én is csináltam új katonát, amivel egy darabig beengedett, de most már az sem működik. Ne aggódj, külföldi fórumokon azt írják, hogy ne essünk pánikba, mert az EA valamit szerkeszt a játékon. Állítólag nem tart tovább 1-2 napnál...
2013. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ide be kell regisztrálni, és utána le kell tölteni egy fáljt. Azt a fáljt be kell másolni a fő könyvtárba. Ha később nem lesz jó akkor frissítették a verziót és újra le kell szedned.

[link]

2013. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!