Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hisztek ebben az Evil...

Toth.peter kérdése:

Ti hisztek ebben az Evil Ottos dologban (Berzerk)?

Figyelt kérdés

Állítólag a '80-as évek elején két fiú ebben a videójátékban halt meg. A "mítosz" (vagy nem) így szól: 1981 Január-A 19 éves Jeff Dailey bement egy játékterembe, hogy játssza a kedvenc játékát a berzerk-t. Sikerült felkerülnie a rekordlistára, de nem örülhetett sokáig az eredményének. Pár másodperccel később összeomlott, és meghalt.

1982 Október-A 18 éves Peter Burkowski 15 percen belül többször is felkerült a rekordlistára, de ő sem örülhetett sokáig a sikerének. Pár másodperccel később ő is összesett, és már nem dobogott többé a szíve. Evil Otto (a becenevén: a gyilkos) Mosolyogva nézett le rájuk, miközben a többiek a fiúk segítségére siettek, és a fiúk az életükért küzdöttek. Ha többet szeretnél megtudni a játékról, itt egy link: [link]



2013. szept. 19. 17:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Én hiszek ebben.
2013. szept. 19. 17:45
 2/7 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: beceneve: a mosolygó gyilkos
2013. szept. 19. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira hiszek benne, mint a slendermanben.
2013. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a slenderman szerintem nagyon is valódi. Nem tudom, hogy te mennyire hiszel ebben a slenderman dologban.
2013. szept. 19. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
a húsvéti nyúlba jobban hiszek mint a slenderman-be,amúgy az evil otto-s esetek szerintem simán megtörténhetett.
2013. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg is történt. Csak egy kérdés: Tegyük fel nem történt ez volna meg. Akkor az Amerikai média miért találta volna ki?
2013. szept. 20. 21:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy tudom, hogy Jaff Dailey-nek leállt a szíve, és Peter Burkowskinak pedig szétdurrant, annyira izgult. Picit hardcore
2013. szept. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!