Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Haznált ps3 slimet megéri...

Haznált ps3 slimet megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Sokhoz írják h alig használt, de tudom, hogy "csak úgy mondják".. Leginkább a GTA V miatt szeretnék venni meg még biztos játszanék pár játékon, multizni nem akarok vele. Néztem 30-50 ezer közöttieket, gondolom jobban járok minél nagyobb a hdd, mert több játékot tudok felrakni rá. Meg flashelt ps3 kellene. Szerintetek??

2013. szept. 22. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

én vettem 1 éve használt PS3-mat, de fél évvel később eladtam, aztán nem is vettem újat, mert bejelentették a PS4-et és most arra gyűjtök

szerintem ne vegyél használtan

2013. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

alig használt szerintem csak úgy mondják... most érted "minek veszel ps3 ha alig használod?"


Visszatérve multi nincs ha van flash... illetve lehet de bannolhatnak (onnantól is mehet a multi ha cseréled az id-t)


Ha minden képpen kell a flash akkor muszáj használtan venned vagy keress pl euronics vagy akármi és vedd meg 80ezerért újonnan a régi ps3-at hogy flashletesd és elbukd a garit :D


Keress cfw-s ps3 ha az kell

2013. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha még érdekel, nekem van 320gb-os, fekete, kb egy éve vettem, tökéletes állapotban, egy karc sincs rajta, csomagolással és összes gyári kiegészítőjével, kedvező áron. Plusz még vannak hozzá dolgok, szóval ha érdekel, akkor megírom neked azokat. Van sok eladó játékom is áron alul. Én csak azért szeretném eladni, mert be szeretnék majd fektetni PS4 konzolba, és addig össze szeretném gyűjteni rá a pénzt.
2013. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bolttól vedd, ahol garanciát is adnak rá még használtan is. a www.konzolokszervize.hu egy remek bolt. Én sokszor rendelek tőlük. Azt hiszem olyan 35-ért kapsz ps3-at használtan garóval.
2013. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!