Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen hatással volt rátok az...

Milyen hatással volt rátok az Outlast?

Figyelt kérdés
Mennyit bírtatok egyhuzamban játszani, elérte-e azt, amit vártatok tőle, volt-e durván nagy ijedtség...

2013. szept. 22. 21:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Amnesia és a Slender Arrival jobb!
2013. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Heló!


Okés, számodra jobbak, de ennek semmi köze a kérdéshez.

2013. szept. 23. 12:50
 3/22 sKillEr96 ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé ijesztő volt egy-két helyen, egy huzamban olyan másfél-két órákat toltam, de néhol csak a nehéz menekülés miatt hagytam abba. Nem vagyok ijedős típus, de a hangulata szerintem jobb, mint az Amnesia-é, és a vele "konkurens" Amnesia 2: A Machine For Pigs-nél MÉRFŐLDEKKEL jobb. Újra mondom, engem a hangulata és a története nagyon megfogott. Lehetett volna kicsit ijesztőbb, de ez is szép kis alkotás volt, főleg a reális helyszín és szép grafika miatt. A végében nagyot csalódtam, majdnem lehangolt, de ez van. De legalább nagyon bele tudtam élni magam a fő karakter helyébe. Összegészében 9/10 pont!!!
2013. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne lenne hozzá köze hisz te kérdezted hogy milyen hatással van ránk!
2013. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Heló!


Köszi a választ! Én is így vagyok vele, hogy a fegyvertelenség és az egyéb tényezők nagyon nehézzé tudják tenni - az ijedtségről nem is szólva.

2013. szept. 24. 08:18
 6/22 A kérdező kommentje:

tegnap 22:41


A válaszod maximum kitérésnek volt jó, de még annak se igazán. Sőt, igazából az is felmerül az emberben, ha olvassa, hogy nem is játszottál a játékkal. Továbbá, semmit se lehet megtudni, hogy milyen hatással volt rád az első mondatodból. Csak az derül ki, hogy 2 játék jobban tetszik, és kész.

2013. szept. 24. 08:22
 7/22 A kérdező kommentje:

Az a "not bad", hogy azt hsized, hogy igazad van. Nem, nincs.


"Milyen hatással volt rátok az Outlast?

Mennyit bírtatok egyhuzamban játszani, elérte-e azt, amit vártatok tőle, volt-e durván nagy ijedtség..."


Mit válaszoltál meg a fentiek közül? Semmit. Annyit írtál, hogy xy jobb. De minek is magyarázok, szélmalomharc az egész, gondolj azt, amit akarsz, majd más képes lesz felfogni és IGAZI választ adni, ahogy a fenti kommentelő is tette.

2013. szept. 24. 14:58
 8/22 anonim ***** válasza:
5%

Milyen hatást váltott ki belőlem az Outlast olyat hogy a Amnesia jobban teszik!Így jó főnök?

Hiába erőlködsz nincs igazad!

2013. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Már nevetni sincs kedvem rajtad, csak egy gyönge szánakozásra futja.
2013. szept. 24. 17:14
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
Még nem játszottam ki de szerintem k***a jó játék én mondjuk nem ijedtem meg mert én se vagyok egy ijedős típus.Hát egyhuzamban nem szoktam vele sokat játszani max 30 perc de csak azért mert nem akarom túl gyorsan kijátszani ja mellesleg tegnapelőtt töltöttem le és így is már a végén járok am meg nekem is 9/10(még nem rég jött ki de remélem lesz még több része is)ja és nem játszottam még az amnesia-val de sztem közel sincs olyan jó és ijesztő mint az outlast :)
2013. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!