Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. O. S. A Wildlife Park 2...

S. O. S. A Wildlife Park 2 játékban vannak dolgok amik nem világosak, tudnátok segíteni? (több lent) (a játék angol)

Figyelt kérdés

1.hogyan lehet pénzt szerezni? 2.az itatókat hogy lehet megtölteni? 3.amikor megveszem a zöldség/hal/hús/gyümölcskosarakat nem rak bele kaját azt hogy lehet bele tenni? 4.azok az emberek(úgy tudom idomítók) tanítják az állatokat?és a területük oda a bójákig terjed? 5. amiket lerakunk (dolgok) azokat el lehet mozdítani? 6.hol tudnám megnézni(magyarul) hogy melyik állatnak mire van szüksége?(nagyjából értem de egy csomó dolgot nem tudok angolul) DE HA VALAKI LEÍRNÁ NEKEM NAGYON HÁLÁS LENNÉK

ha valaki segít az előre nagyon köszönöm


2013. szept. 23. 15:15
 1/7 bri11 ***** válasza:

Azt hiszem le kell rakni 3 ilyen épületet vagy mit, és ott be kell kapcsolgatni, hogy mit termeljen, vagy nem tudom, valami ilyesmi (már rég játszottam) :)

4. Szerintem igen :)

5. Igen

6. Hát, pl. próbáld meg fordítókon, vagy nézd kérj segítséget valakitől aki jó angolból ;)

2013. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bri11 ***** válasza:
*-nézd
2013. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm de az idómító egyszerűen nem csinál semmit
2013. okt. 10. 13:14
 4/7 bri11 ***** válasza:
Hogy érted,hogy nem csinál semmit? A kiválasztott állatnak meg vannak már a csillagai?
2013. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
olyan 2-3 darab de hiába teszek le bármit meg az idomítot nem csinál semmit
2013. okt. 13. 17:24
 6/7 bri11 ***** válasza:
Mennyi a max. csillag? Sorry, de tényleg évezredek óta nem játszottam vele, lassú a gépemen :D
2013. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. ha eladsz valamit és ha megnyitod az állatkertet 2. add el az üres itatót vegyél víztornyot,állítsd termelésre és ha megvan 1 liter akkor vegyél új itatót 3. ugyanígy csak üvegházzal és ott kg van.
2014. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!