Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft: melyik a kedvenc...

Minecraft: melyik a kedvenc biomotok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a erdő amiben van tölgy és fehér fa is , imádom a fehér fát.

Meg a sivatagot is mert ott általában találok templomot/falvat.

2013. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mezős rész mert ott nem kell a fákkal,dombokkal vacakolnom ha építkezni akarok.
2013. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hegyek és a mocsarak a kedvenceim a hegyek azér mer szépek (1.7ben már nem :( )A mocsarat azért mert ott spawnol slime (kiváló xp forrás és kell a sticky pistonhoz.) és mer sík és sok bbarlangot lehet rajta találni.
2013. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a sima plains biom ahol a tölgyek vannak és mellette a folyók vagy tengerek
2013. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 orbit-titkosnév ***** válasza:
A mezős rész dettó, és sem szeretem, ha épitkezésnél utban van minden! Meg az 1.7ben az a sötét jeges biome is tetszik nekem!
2013. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem a rét meg a sivatagok tetszenek! szép sík vidékek ugy hogy könnyű oda házat építeni! meg a falvakat is szeretem ott!:) az 1.7-ben pedig a mesa biom jön be a legjobban! annyi ott a kiégetett agyag hogy besz@rsz!:D
2013. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem a lapos világ tetszik a faluk miatt!

Mivelhogy 1.2.5. A minecraftom,ezért az alapértelmezett világon nekem kell megépítenem a falukat!

A házamat mindegyik világon nekem kell megépítenem! De a lapos világon be tudok költözni egy falusi házába!

2015. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mező, bármely erdő és agyagos hegy,mert 3 segítségével Survivalban szép házakat lehet csinálni. :)
2015. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a mocsár,mivel csak itt van slime illetve agyagot is itt lehet a legkönnyebben szerezni.
2019. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!