Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tegnap probáltam a haverom...

Tegnap probáltam a haverom ugy hogy fifa 07 többszemélyben de nem hagyta peddig beirtuk a nevünket ip-ünket nem hagyta lehet azért mert egy az ipünk? Neki is ugyan az mind nekem ez lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Elggé érthetetlen a kérdés, de próbálok válaszolni.


Eredeti a játék? Ha nem, akkor ez lehet a gond.


Szedjetek le oylan programot, amivel tudtok majd játszani egymással, így ha a gépetek egy interneten is osztozik, menni fog a multiplayer.. (gameranger, hamatchi...)

2013. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
öm ha letöltöm segitel beálitani?
2013. szept. 27. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Válaszd valamelyiket, és írd be googleba, hogy xy beállítása (vagy angolul, hogy xy options), azok jobban elmondják, mint én tenném, és láthatod videóban is, mit hogan kell csinálni.


Itt van egy ilyen videó: [link]

2013. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na várj leszedtem valami gamerange
2013. szept. 27. 12:42
 5/7 A kérdező kommentje:
és valami codot kér
2013. szept. 27. 12:42
 6/7 A kérdező kommentje:
kox hogy segitetél -.-''
2013. szept. 27. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Leírtam, hogy mit szedjél le. Adtam egy videót. Ha telepíteni se tudzs egy programot, akkor már rég rossz az egész!


Ez a "kox hogy segitetél -.-''" meg egyenesen pofátlanság.

2013. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!