Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet-e irni egy windowshoz...

Lehet-e irni egy windowshoz hasonló bootolható emulatort PS4-hez?

Figyelt kérdés
Monjuk ugy be bootolni akár a windows telepitőjét azután berakni a játékot és gameolni a pcn konfig nem számit

2013. szept. 27. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
ebből egy szót nem lehet érteni
2013. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én értem , tehát egy olyan oprendszert szeretnél, ami Ps4-es játékokat futtat, ha beteszel egy CD-t. Szerintem nincs ilyen, legalábbis én nem tudok róla. Anno én ilyet akartam, csak Xbox-al.
2013. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 ha tényleg erre gondolt, akkor ez lehetetlen, már csak azért is mert a PS4 még meg sem jelent
2013. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 ez igaz. Tehát lehetetlen, szerintem még PS3-mal sem lehet ezt megoldani.
2013. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ps4-et "lehet" hogy könnyebb lesz emulálni mint a ps3at
2013. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ps3al ezt alapból lehetett nemtudom milyen játékoknál hogy billentyűzetet használod, meg gondolom az egeret is.
2013. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért lehetetlen megcsinálni, mivel a konzolok felépítése csak abban hasonlít a pc-kére, hogy van benne videókártya, ram, meg proci. Tehát ha meg is csinálná valaki akkor annak a gépigénye olyan brutális lenne, hogy simmán vennél belőle 2 ps4-et. Olyan meg hogy nem számít a config, hát szerintem ezt te se gondoltad komolyan.
2013. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!