Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azt írja ki a gépem amikor...

Fack you kérdése:

Azt írja ki a gépem amikor minecraft szerót próbálok csinálni hogy ez mért van és hogy csinálhatom meg?

Figyelt kérdés
at java. Net. Inet6AddressImpl. lookupAllHostAddr (Native Method) at java. Net. InetAddress$1. lookupAllHostAddr (Unknown Source) at java. Net. InetAddress. GetAddressesFromNameService (Unknown Source) at java. Net. InetAddress. GetAllByName0 (Unknown Source) at java. Net. InetAddress. GetAllByName (Unknown Source) at java. Net. InetAddress. GetAllByName (Unknown Source) at java. Net. InetAddress. GetByName (Unknown Source) at is. D (SourceFile:129) at net. Minecraft. Server. MinecraftServer. Run (SourceFile:315) at hi. Run (SourceFile:583) [SEVERE] This crash report has been saved to: C:\Users\Domi\Desktop\szeró\. \crash-reports\crash-2013-09-28_12. 07.30-server. Txt

2013. szept. 28. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem régi a java-d. Frissítsd (előtte a fent lévőt szedd le a gépről ha van). akkor is csinláld meg ha a legujabb van fent. Írj ha megvan mi volt a baj, kíváncsi vagyok a megoldásra én is.
2013. szept. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!