Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ö játszom a fifa 07 és csinált...

ö játszom a fifa 07 és csináltam 1 játékost értitek saját maradonát :D és azt akarom hogy a komentár mondja a nevet lehet eszt igy? Megcsinálni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
a 13ba alapbol beletett játékosok nevét se mindig mondja a béna magyar kommentátor, ugy hogy szerintem esélytelen a 07be
2013. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hat nem csak a magyar komntator ht ha megkerded ebbol az kovetkezik hgy nem ertesz hozza ebbol meg az kovetkezik hgy hiaba is magyaraznam nem tudnad megcsinalni ebbol meg az kovetkezik hgy engem szidnal mert eltoltad a jatekot de anyit mondok hgy csak egy ket failt kel felurirni es akkor meg mar a jatekosod nevet is mondja na igen a 13 ban ez mar alap de hat ev alatt soket fejlodott az emberiseg a gepek es a fifa is
2013. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!