Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraftban bányászok és...

Hulko Csaba kérdése:

A minecraftban bányászok és egycercsak találkozok magammal de nincs szemem az mi bug mert nem tudok multizni mert lehuztam netröl és a régivel játszok nemtom hanyasall és ez normális?

Figyelt kérdés
csak most tallálkoztam vele először képet nem csináltam róla mert nagyon megiettem és kiléptem :D uttána viszamentem a játékba és nem volt ott visszamentem a házamhoz és eltüntek az ércek szt gondoltam hogy bug de nem az valaki egy ötletet hogy mi lehet ez :/
2013. szept. 28. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy mi ez? Kamu.
2013. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1# válaszoló látom nem játszottál még Minecrafttal.

Kérdező, az Herobrine, aki ha szerencséd van csak lop, ha nincs, meg is öl. Véletlenszerűen jelenik meg, elvileg minden verzióból kiszedik, de benne volt régebben.

2013. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm én a régebivel játszok megmondanád mejikbe van benne az egyik haverom monta hogy az alpha verzió az a legjobb és most azzal játszok azt nem tom mejik alpha
2013. szept. 28. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm nekem ez a kérdés gyanús... De mindegy.
2013. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit fura. herobine nem megy a telkedre lopni :D
2013. szept. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Martiin00 válasza:
ezt úgy nem hiszem el. ..Herobrine -al nem csak mod -ban lehet találkozni. ...meg ő igazából semmit nem csinál...szentem kamu. ..
2013. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig csak 1 hete kezdtem el és nemtudom hogy mi történt :/
2013. okt. 4. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szoktam alphával tolni de,ott volt egy ilyen bug elvileg: [link] nem tudok róla semmit de,szerintem róla beszélsz.
2013. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!