Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars Battlefront 2-t...

Star Wars Battlefront 2-t feltelepítettem gépemre. És amikor rámegyek, hogy tutorial, vagy ha el akarom kezdeni a játékot bárhonnan akkor bezárja a játékot. Miért?

Figyelt kérdés
Ezen a gépen win7 van. A másik gépemen lazán fut a battlefront 2 úgy h nem lép ki. OTT XP van. HELP?

2013. szept. 28. 15:29
 1/4 rafikesz ***** válasza:
mivel régi játék, ezért nem igazán passzol win7-tel, ahogy elég sok régi játék sem (SAJNOS!!!!) lásd: Fallout3 is sokat crashel állítólag
2013. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem megy, de tedd át kompatibilis üzemmódba ott válaszd a Windows XP-t.
2013. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hogy lehet kompatibilisá tenni pls részletesebb leírást ha lehet köszi :D
2013. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WANDEAD válasza:
jobb egérgomb a játék indítójára majd tulajdonságok és azon belül kompatibilitás... De ez nem oldja meg a problémát mivel én is ebben a problémában szenvedek-> átállítottam xp-re a komp-ot és ugyanúgy kidob...
2014. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!