Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta V-nek várhatóan milyen...

A gta V-nek várhatóan milyen gépigénye lesz? AMD phenom II x4 965 3.4GHZ Ati Radeon HD 7770 1GB 128Bit 8GB Ram ezen elmenne?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg a 4-et: annál várhatóan valamivel nagyobb.


Ha a négy legmagasabban elmegy, akkor az 5 közepesen szinte biztos, hogy elmegy :)

2013. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Nincs még gépigénye,addig minek találgattok,ameddig be sem jelentik pc-re??????????
2013. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha normálisan optimizálják akkor igen.
2013. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha ez az ..

[link]

2013. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fordittasd le,amit belinkeltél. Várható gépigény.
2013. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Heló!


Valószínáleg elmenne, és elég jó beállításokkal. De! Be sincs jelentve, kár spekulálni. Lehet, hogy fejlesztve lesz a grafika - jelentősen -, hogy megint elszúrják az optimizálást... Nem lehet előre tudni, ezért kár ezen rágódni.


Annyi viszont bizonyos, hogy ha a msotani játékokkal boldogul a géped, akkor majd a GTAV-el is kell neki - amennyiben kijön PC-re.

2013. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egy közép grafikán remélem hogy el fog menni de majd eldől ha jól tudom november 22-én fog kijönni pc-re de nem tudom biztosan én csak úgy láttam ez egyik oldalon.!
2013. szept. 29. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Az esetleges megjelenést illetően:


Pár bolt bejelölt egy dátumot. De még nincs megjelenési dátum. Sőt, azt sem erősítették meg, hogy jön PC-re. Sokan írtak petíciót, meg tlaálgatnak, mikor jön ki. De a Rocstar semmi konkrétat nem nyilatkozott. És amíg nem teszi ezt, nem erősít meg híreket, addig egy megjelenési dátum sem konkrétum, psuztán találgatás.

Azon se lehetne meglepődni, ha a GTA5 konzol exclusive lenne - főleg, hogy a Kínai konzolpiac is megnyílt 12 év után.


Ha lesz megjelenési dátum, és PC-re való bejelentés, hidd el, akkor ezzel lesz tele a játékvilág, a legtöbb oldal... De erről még nem beszélünk, ez a jövő zenéje.

2013. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ezzel sokat segítettél :)
2013. szept. 29. 11:56
 10/12 brokenbone ***** válasza:
szerintem brutál lesz a gépigénye, ezen talán elmegy.csak a baj az, hogy a IV sincsen normálisan optimalizálva, nekem bőven elég gépem van hozzá és így is laggolgat néha, pedig feltettem már minden lehetséges patchet.így hát nem fűzök hozzá sok reményt.
2014. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!