Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A csábításból jeles c. játékba...

A csábításból jeles c. játékban hogyan kell akciópontokat gyűjteni? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Elég kis aranyos játék xd. de olyan kevés akciópontom van h az borzalmas legutóbb nem léptem ki és 1 akciópontom van :dd várni kell? de vt már olyan, h 1 hetet vártam és konkrétan semmi nem történt, ugyanúgy 10 akciópontom volt :D vki segít ebben? :/
2013. szept. 29. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden napi belépéskor (!!!!!!!!) kapsz 10 vagy 15 akciópontot (attól függ, hogy kisorsolják-e a játékosod csillagjegyét, akkor kapsz 15-öt!). Amiért egy hét után csak 10-et kaptál az azért volt, mert akkor léptél be először. Amúgy lehet még kapni is ingyen, csak menj be a házadba, és az ágyadon lesz egy játék konzol! Katt, és remélem, rájössz :)
2013. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy az előző mondja. + szobád, játékkonzol és Flower Pawer. (azthiszem így írják.) Ha szerencséd van 20 akciópontot nyersz, de nyerhetsz még 10, illetve 5 akciópontot. Ha vesztesz akkor érthetően 0. :) Meg 100 játéknap után is kapsz valamennyit, nem tudom pontosan mennyit, de nézz be a gyűrűs ládádba és ott van az aranygyűrű ott mutatja. :)

Jó játékot! :))

2013. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ha már 100 napja játszol és az ujjadon van az aranygyűrű akkor vagy 20 vagy 25 akciópontot kapsz :) És igen minden belépésnél 10-et kapsz + még a Flower Pawerrel nyerhetsz vagy 20, vagy 10, vagy 5, vagy 2 vagy 0 akciópontot :)
2013. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!