Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA 5 végén elveszítsük az...

A GTA 5 végén elveszítsük az 1ik főhősünket?

Figyelt kérdés
Ugyebár aza 3 opció van köztük Megölni Michaelt , Megölni Trevort. És ha ezek között választunk azzal már nem is fogunk tudni menni soha többet? Vagy ez után küldetéses sztorin kívül marad? És ha már megöltem Trevort nem lehet vissza csinálni? És mi az indok arra hogy Franklin megölje vagy Trevort vagy Michaelt?

#GTA #Michael #Franklin #elveszítsük #főhősünket
2013. szept. 30. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Te inkább a nyelvtankönyvet veszítetted el.
2013. szept. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utólag feltűntek a hibák nkm, de nem kaptam választ.
2013. szept. 30. 01:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Az indok valószínű a storyban van :D nézni kéne az átvezető videókat nem csak skippelni :)
2013. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se skip-peltem mégse értettem egy árva mukkot se mert nem tudok angolul :D Amúgy nem tudom hogy működik mert én a C opciót választottam.
2013. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
remélem kibannolnak innen a spoilerkedésért
2013. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy van még olyas valaki aki nem nézett volna utána a GTA V videóinak stb. De azért igazad van elnézést, hogy nem raktam ki hogy SPOILER VESZÉLY...
2013. szept. 30. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:

én például nem néztem utána GTA V videóknak

mondjuk én november előtt úgysem veszem meg, addig meg úgyis megtudtam volna máshonnan, de ha valaki például a hétvégén venné meg annak nem túl jó hogy most előre tudja a végét

2013. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ugye feltűnt mindenkinek, hogy mekkora k*csögök az itteni válaszolók, senki nem tudott a kérdésre választ adni.

Én úgy tudom nem lehet, hiába játszottam végig az utolsó pályát, és mentettem meg mindhármójukat, azt a mentést dobta be ahol megöltem Trevort. Asszem az egyetlen módja, ha kitörlöd a mentéseket vagy betöltesz egy régebbit, és újra végigjátszod.

2014. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!