Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Tomb Raider játékot...

Melyik Tomb Raider játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az első 5 részt tucatszor nyomtam végig, nagy kedvencem mind. Az újabb (értsd: 2000-2013) részeket illetően sajnos nem igazán vagyok képben, olyasmit keresek amelyik stílusában és kialakításában ezekre a régebbiekre hasonlít - főleg a 3.-ra, vagyis hatalmas bejárható, hangulatos helyszínek, sok felfedezni való, mérsékelt akció/golyózápor.
2013. szept. 30. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Akkor az utolsó rész nem éppen "neked való" - annak ellenére, hogy kiváló játék.


Szerintem kezd a Tomb Raider: Anniversary-vel, mert ez egy remake.

Aztán jöhet a Legends, Underworld..., mindegyik újabb rész leglaább jó játék lett.


Bár én az újat is kipróbálnám a helyedben, még ha más is, mint az eddigiek, mert egy kiváló játékról van szó.


Viszont az akciórész már mindegyik későbbire eléggé jellemző, tehát sokat kell lövöldözni...

2013. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anniversary
2013. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :)
2013. okt. 1. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!