Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Madden NFL 08-hoz találtam...

Madden NFL 08-hoz találtam rostert, de nem engedi telepíteni, mi a hiba?

Figyelt kérdés
Találtam egy '12 rostert, youtube videoval de nekem nem okés, van vmi másik roster..
2013. szept. 30. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez teljes mód.

2012-es keretek és még pár változtatás (pl új menü)

2013. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Asszem ezt találtam én is! Csak vmi nem volt okés.. esetleg ha nem nagy kérés (pontról-pontra) leírnád h hogyan kell feltelepíteni!
2013. okt. 1. 07:36
 3/6 anonim ***** válasza:

bemásold a launch.dat" és "launch.dat-orig" fájlt a telepítés mappájába.


berakod a mod mappát és annak egész tartalmát is a főkönyvtárba.


játékot elindítod, katt alul a file menüre és ott betöltöd az új rostert.

2013. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy 1 hónapja töltöttem le ezt a mód-ot és biztosan tökéletesen működik mert még pár napja is játszottam vele.
2013. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden tiszta és világos, csak nem jó! (Elolvastam a read me dok-ot is). Már játszok vele egy ideje, igazolgattam, csináltam játékosokat stbstb, lehet az a baj? A játék indítása előtt már lecserélődőt az XY a kicsi Manningre! Csak a roster nincs meg...
2013. okt. 1. 21:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Letöröltem, újra telepítettem. Most betudtam loadolni a def rostert, de ugyanaz a mint a 07-ben van, szóval semmi sem változott! pls help
2013. okt. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!