Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 14 xbox360-on mentési...

FIFA 14 xbox360-on mentési problémám akadt a karrier módban, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Fifa 14 (XBOX36o-on) játékban elmentettem a karrierem (már 2015-ben jártam), de mikor következő nap akartam játszani nem tartotta meg a mentést, hanem visszaugrott egy korábban elmentett állapotra és akár hányszor mentek újra mindig visszaugrik arra a bizonyos régenni mentésre. Mi lehet a baj?
2013. okt. 1. 11:33
 1/5 csuma1994 válasza:
Szia nekem ugyan ez a problémám hiába mentem el a játékos karriert visszadobál az előző meccsekre valki segítsen léci..:/
2014. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is pontosan ugyanezt csinálja és sehogy se tudom mi legyen.
2014. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csuma1994 válasza:
Valaki ha tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném :/
2014. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a bajom,tegnap vettem az xboxot..azt hittem csak velem van ez..mindig ezt csinálta?
2014. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
na sikerult!! nem a karrier folytatására kell menni,hanem a betöltésre,onnan kiválasztani a legutóbb mentettet;) ( 2. oldal RS-el kell egyef jobbra menni.)
2014. márc. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!