Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Véleményetek szerint a Counter...

Véleményetek szerint a Counter Strike: Global Offensive-ben melyik a leghaszontalanabb fegyver?

Figyelt kérdés

Én erre szuavazok: [link]


Vagy valaki mondja már el, hogy miért jó ez a fegyver, ha esetleg tetszik valakinek. Én személy szerint utálom, ha valaki ezt használja a csapatomban. Szerintem ritkán lehet ölni vele.


2013. okt. 2. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz mert ha megtanulod hasznalni Celkereszt nelkul akkor hasznos is lehet mert gyorsan lehet vele mozogni,es meg tavolra is alkalmas,Az awp ugyan az mint a scout de lassan lehet vele mozogni,viszont a scouttal gyorsan lehet mozogni sot 1.6-ban gyorsabban lehet vele mozozgni mint ha kes lenne a kezedbe.(nem vicelek,mert a scout bugos).En szeretem,es azok akik kreedzet jatszanak azok imadjak !
2013. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami meg a leghaszontalanabbb az meg az m4a1 szerintem mert amugy is van m4a4-es is ami ugyan az csak tovabbfejlesztve.
2013. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a scout (ssg08) nagyon jo fegyver a csgoba, elso nyert kor utan 3-4 korig megsem kell halni vele, lehet szépen fragelni illetve kapun át is ha fejre lösz 1 hitre fejbe hal az ember, vagy ha tisztán nem fejet lösz akkor is utána már csak az valakinek 1 hit hogy meghaljon szépen lehet nullopzgatni az embereket, egy ilyen MAC-10 et haszontalabbnak tartok, föleg hogy kb 2 honapja a scout már csak 2000 és nem 2500$
2013. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!