Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vajon a Pc-sek hány %-a vesz...

Vajon a Pc-sek hány %-a vesz új játékokat ebben az országban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 45%-ra tippelnék.

A barátaim nagyon ritkán vesznek pc-re játékokat. Néhány példa:

1. barátom sose vesz pc-re játékot pedig sokat játszik..mindig lekalózkodja (elég rossz anyagi háttérrel rendelkezik)


2. haverom csak a nagyobb címeket veszi meg amivel sok időt el tud tölteni a multiba (Cod BO2, Diablo3, C.s.) Az olyan játékokat ahol nem olyan népszerű a multi vagy coop ő is letölti PL: Tomb Raider, Dead Island Riptide stb stb.


3. haverom dettó ugyanígy..


Én általában 2 hónaponként tudok játékot venni, sajna én sem tehetem meg hogy megvegyem az összes újonnan megjelenő játékot így én is torrentezni szoktam.

2013. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a választ! :)
2013. okt. 2. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Annyit hozzátennék, hogy szerintem a Steamnek és a Humble Bundle-nek köszönhetően egyre többen kedvet kapnak a vételekhez. Egyrészt az akciók miatt sok játék elérhetőbbé válik, másrészt szélesebb körben látszódik, hogy ki mivel rendelkezik és esetleg büszkébb lesz, ha látja, hogy a profilján sok játék van.


Én is olyasmi vagyok amúgy, mint az első hozzászóló 2. típusú barátja, de sok dolog van azért, amire nem lehet kiadni mindig több ezret. Ha steamen meglátom viszont akciósan, akkor megveszem, főleg ha szinte fillérekért dobják hozzád.

2013. okt. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"de sok dolog van azért, amire nem lehet kiadni mindig több ezret"


Ezt úgy értettem, hogy sok más dolog van, amire elmegy vagy elmehet a pénz, és azok fontosabbak. Az említett két dolog pedig azt a lehetőséget kínálja, hogy még így is inkább az eredetit válaszd.

2013. okt. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56
2013. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es nek:

A Steam sok emberhez közelebb viszi a játékvásrlást, mert lusták kiszállni a fotelból és és elmenni a legközelebbi boltba.

2013. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így van, de mindenki maga dönti el hogyan éli az életét. Engem nem érdekel, ha otthon ül és emiatt nem megy boltba, mert összességében a rendszer hasznos, az emberi hülyeség viszont sosem fog eltűnni.
2013. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!