Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent az online kaszinókb...

Corgan kérdése:

Mit jelent az online kaszinókban a bónusz? Mivel rengeteg kaszinóban lehetőség van bónuszt kérni érdekelne, hogy mi az eljárás, ha tegyük fel berakok 100 eurot amire még rájön egy +100 euró bónusz.

Figyelt kérdés
A bónuszt ahhoz, hogy megkpajuk sokszorosítani kell, abban az esetben, ha már csak a bónusz pénzzel játszunk (ha már a mi saját pénzünket eljátszodtuk ) amit két hónap alatt nem sikerül sokszorosítani a kaszinó elvárásai szerint, akkor gyakorlatilag minden összeget, amit a bónuszból nyertél elvesztésre kerül a bónusszal együtt? Minden választ előre köszönök.

2013. okt. 3. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt amit írtál azt sokszori olvasásra se nagyon tudtam megérteni. Elég hosszú mondat...


Ahogy én tudom, az ilyesmik úgy működnek, hogy a bónusz akkor íródik jóvá, vagy válik kivehetővé, ha eleget játszottál hozzá. Mondjuk felteszel 200 eurot, amivel kb 2 euronyi bónuszt "unlockolsz". Ha nyersz, mondjuk triplázod, akkor lesz a számládon 600 euro, de csak 98 euroval kevesebbet tudsz ennél kivenni (502-t). Ha visszanyered a 200-at, akkor 102 eurot tudsz kivenni, ha meg elvesztetted, akkor elvesztetted.


De valahova az kaszinó oldalán biztos le van ez írva, meg az is, hogy mekkora ez az arány.

2013. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!