Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a War Thunder...

Nayal kérdése:

Szerintetek a War Thunder Ground forces lenyomja a WoT-ot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán egy ligában küzd a két játék? A WT:GF-nek is lesz arcade módja de ott lesz mellette a historical (félig szimulátor félig arcade) és a dull real battle mod is. Valamint az event rendszerben megszabják hány játékos játszhat, és milyen gépekkel (nem köteleuő az event de picit több pénzt kapsz érte) plusz itt alapból nincsenek meg a WoT hibái (minuszos csaták, agyon arcade-osított játékmenet, hatalmas random faktor, szr MM, korhűtlen járművek prototípusok, idióta debil játékosok). Plusz a fejlesztők foglalkoznak a játékkal, és a játékosokkal, az új tartalmak nem merülnek ki 1 új pályában meg egy új ágban. A fórumokra lehet írni, és amelyik ötlet megtetszik nekik azt berakják később. Nem úgy mint pl a WoT-ba a nehezebb realisztikusabb módot. Oh és nem op-k az oroszok. Én már szedtem le kétfedelűvel Hurricane-t mert béna volt a játékos.

2013. okt. 3. 23:49
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Elgépelésekért bocsi telón voltam.
2013. okt. 3. 23:52
 2/34 anonim ***** válasza:
75%

Össze sem lehet hasonlítani a két játékot, így nem is érdemes. Én fogom folytatni a WoT-ot is, kivéve akkor, ha annyival jobb lesz a WT. Egyébként szar és ostoba játékosok mindenhol vannak és az mm a WT-ben sem tökéletes, csak sokkal elviselhetőbb.

Őszintén szólva nagy vetélytársa lesz a két játék egymásnak, de annyi mindig is igaz lesz, hogy mivel a WT egy szimulátor játék, ahhoz mindig több ügyesség és tudás fog kelleni, mint a WoThoz és ez talál elrettent majd néhány gyenge játékost, viszont többet is fog generálni.

2013. okt. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
44%

Hát igen a WT mérföldekkel jobb játék a WOT-nál. Mit is értek ez alatt? Csak annyit hogy nincs tele gyerekes hibákkal mint a Wot.

Ha jobb gépem volna biztos hogy nem nyomnám a Wot-ot csak a WT. De mivel lassu a gépem a WT-re ezért sajnos csak WoT-ozni tudok azt is csak teksztúra csomagal és tweakerel na még pár FSP-vel. :(

2013. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%

Idióta játékos lesz a WT-ben is, erre nem lehet alapozni. Illetve szerintem korai még összehasonlítani a két játékot.

Amúgy aki azt írja, hogy az orosz tankok OP-k, az nem tud játszani.

2013. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Szinte mindenki ezt mondja mert orosz a játék :D
2013. okt. 4. 21:32
 6/34 anonim ***** válasza:
73%

szerintem se kéne már most eldönteni melyik a jobb. lehet hogy a wt egy hatalmas csalódás lesz (bár én is nagyon várom). a wot viszont ugyan úgy fog menni mint eddig. már rengetegen játszanak vele, és nem hinném hogy mindenki ott hagyná az eddigi munkáját. az igaz hogy hatalmas riválisok lesznek, de szerintem mindkettő abban marad a csúcson amelyikben kezdte. a wt csinált egy remek repülőgép szimulátort, amit a wowp meg se közelit!

a wot meg egy sikeres harckocsis játékot. (amit porbálnak frissíteni, és javítani)

de ez csak a jövőben dől el.

2013. okt. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Azért sikeres mert a cég monopol helyzetben volt, nem volt verélytársa. Most lesz. Ha belegondolsz most egy történelmi esemény részesei lehetünk, egy nagyobb változás a Free to play MMO-k világában. Kérdés, hogy vajon megdönti e a Wot egyeduralmát a játék vagy eltűnik a süllyesztőben? Előbbire nagyobb esélyt látok, és bízom benne.
2013. okt. 5. 01:13
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

Mind a kettő egy etalon lesz. Ez nem vitás. De szerintem van itt egy két ember aki nem nagyon van tisztában eme két játékkal és még is kommentelt.

Wot ban rossz az MM. Mármint mi a rossz benne? Az hogy a felderitő járműveket nagy osztályba dobálja? Vagy hogy a 7es tankod 9 es szintűeket is lát? És??? a t-54, vagy az e50, sőt jobbat mondok. Az m103 as tank a T29 es löveggel kell kihúzni (azaz egy 7es szintű ágyúval) ÉS érdekes, tudnak vele játszani úgy hogy 9/10 es osztályban harcolnak vele) Ergó, nincs rossz löveg/tank csak ügyetlen játékos.

Nem hitelesek a tankok. Olvasgass egy két helyen illetve a tervezők blogjait is szemlélgessétek. Nem semmi munkát fektetnek bele a srácok hogy a játék minél pontosabb legyen. Számos okmány , leírások, múzaum...stb szal nem semmi kanosszát járnak. És a legfontosabb. Azért nem tudnak sok esetben pontos és élethű képet nyújtani egy adott tankról, mert rengeteg dolog/adat titkosítva van amikhez ők sem férnek hozzá. Na hát ha ők nem akkor más sem, azaz a WT készítői sem férnek hozzá. A prototipus tankokkal meg nem tudom mi bajod. Alig van olyan jármű a közel 450 tankból amiből nem épült volna legalább 1 db. És szerintem jópofa a "mi lett volna ha" szemlélet.

ÉS egy nagyon fontos dolog. Megjegyezte egy fejlesztő, hogy a WoT mint játék közel 1/3 de talán csak az 1/4 van készen. Ergó sok sok sok fejlődésen fog még átmenni!

2013. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Biztos az elején nagy hullában át fognak menni a WT-re játékosok, de ez nem is baj. Ugyanis legvalószínűbb, hogy azok mennek át akik akik szerint a WoT sz*r és játszhatatlan csaló játék. Aztán mikor a WT-ben is előkerülnek olyan problémák, hogy sorozatosan kikap a csapata, felborul a harckocsival, kiszedik a repülők és még lehetne sorolni és hirtelen a WT is sz*r csaló játék lesz. Néztem videókat a játékról és grafikailag valóban szép, de ez önmagában édeskevés mert egy játékkal nem csak azért kell játszani mert jó a grafikája! Játékmenetileg alig tér el a WoT-tól. A WoWp még nagyon gyerekcipőben jár a WT repülős részéhez képest ezért jobb sokak szerint a WT. Azonban a tankos résznél pont fordítva lesz. A WoT már régóta a színen van és a WT harckocsis részének még biztos sokat kell fejlődnie, hogy olyan vagy jobb legyen a WoT-nál mert, hogy grafikailag jobb az egy dolog. Persze nem török pálcát felette csak nem kéne egy játékot már a megjelenése előtt isteníteni. Ha jól tudom a Wargaming is tervezi a történelmi csaták bevezetését és a WoT és WoWp összekapcsolását. Abban bízok én is, hogy a konkurencia kicsit befűt a Wargaming fejlesztőinek és ösztönzi őket arra, hogy jobban odafigyeljenek a játékosokra és a fejlesztésekre (bár nekem eddig sem volt bajom). A prototípus járművekkel és a minuszos körökkel(nekem még az MM-el sincs) nincs probléma. Ha mindenki jó pénzt kapna még a gyenge teljesítményért is akkor hol lenne a kihívás a játékban? A prototípusokkal sincs probléma legalább nem csak a jól ismert járművekkel találkozik az ember hanem olyan érdekes konstrukciókkal is amik csak papíron vagy prototípusként léteztek még ha a nem is 100%-osan ugyan olyanok mint az eredetiek. Mindenesetre a két cég csatájából remélem a játékosok fognak győztesként kijönni mindegy, hogy WoT vagy WT fan az illető.
2013. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Első: A kérdéseidet a WoT topikban tedd fel sztem :)Második: "Néztem videókat a játékról és grafikailag valóban szép, de ez önmagában édeskevés mert egy játékkal nem csak azért kell játszani mert jó a grafikája!" Ez még csak alfa verzió, és ha olvasnád az információkat a játékról képet kaphatnál a dolgok 0.1%-áról.


"Nem sok info jött még ki róla. Játékmenetileg alig tér el a WoT-tól. A WoWp még nagyon gyerekcipőben jár a WT repülős részéhez képest ezért jobb sokak szerint a WT."


Az arcade csata volt amiket te láttál, és alpha verzió. HB, és FRB más lesz. A WoWP marad is azon a szinten szvsz... Az egy arcade rész.


"Azonban a tankos résznél pont fordítva lesz. A WoT már régóta a színen van és a WT harckocsis részének még biztos sokat kell fejlődnie, hogy olyan vagy jobb legyen a WoT-nál mert, hogy grafikailag jobb az egy dolog"


A WT tankos része szvsz alapból jobb lesz mint a WoT hála a 2 másik játékmódnak, és a sebzésmodellnek, fizikának stb. De majd látjuk.


"Ha jól tudom a Wargaming is tervezi a történelmi csaták bevezetését " Ja már 3 éve...


"A prototípus járművekkel és a minuszos körökkel(nekem még az MM-el sincs) nincs probléma."


Ezt a WoT topikban mondd meg azt, hogy az artykkal nincs gond.

2013. okt. 6. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!