Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeri valaki az alábbi...

Ismeri valaki az alábbi társasjátékot? (Az első millió társasjáték)

Figyelt kérdés

Egy link a játékról:


[link]


Elég borsos ára van, használtan meg nem találtam...Van esetleg valakinek eladó :o) Vajon tényleg ilyen jó, mint amilyen borsos az ára?

Ti megvennétek?


2013. okt. 4. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem venném meg. Egyáltalán nem hiszem, hogy jó volna. Úgy gondolom csak ki akarják használni azokat az embereket, akik azt hiszik ebből meg tudják, hogy legyenek gazdagok.
2013. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom érdekel e még erről az infó, de szerintem nagyon jó társasjáték. A nővérem megvette és sokat játszottunk párommal is vele. Használtan keresem én is, mert ez az ár túl sok érte. Reálisabb lenne a maximum 15000 ezért a társasjátékért.
2015. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gy.Ata válasza:
Most néztem, akciós áron van, [link] pár napig gondolom.
2015. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gy.Ata válasza:
Vannak oktató videók is a játékhoz [link]
2015. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most vettem észre, hogy újabb válaszok érkeztek. Köszönöm!

Az érdekelne még, hogy mennyire valós, hogy a játékban tanultakat alkalmazva rövid időn belül össze tudom gyűjteni az első 1 milló forintomat?

2015. dec. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!