Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet a counter strike (1.6)...

Lehet a counter strike (1.6) játékban felülnézetes demot késziteni magunkról?

Figyelt kérdés
Ha consoleból veszek fel demokat nemlehet nézetet változtatni. A HLTV lenne alklamas erre, de minden videót átnézve ami csak van róla és minden infót elolvasva sem jöttem rá hogy vesz fel. Szerintem az csak saját szervereken működik. Lehetséges, hogy nincs eféle mód. Kiváncsi vagyok a véleményekre ez ügyben.

2013. okt. 4. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj meg egy ismerőst, hogy lépjen be a játékba spectator (néző) módba, és kövessen téged felülről, miközben videóz.
2013. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már gondoltam én is erre. Ha nem fog érkezni valakitől valami megoldás, akkor az lesz. Azért köszi.(:
2013. okt. 4. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érted... Önmagában a HLTV nem alkalmas. Az alkalmas, amit a HLTV vesz fel demo fájlt! tehát: a HLTV felvesz egy demo fájlt. Ezt konzolba letudod játszani viewdemo demonév.dem paranccsal. Ha ez megvan, és elindul, akkor record fájlnév paranccsal pedig fel tudod venni.
2013. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érthetőbben is leirhattad volna, de azért köszi. Lehet, hogy még túl korán van és bennem van a hiba, de a leirtjaid alapján én nem lettem okosabb. Eleve én bármit irok a HLTV-be nem vesz fel semmit. A videókat meg hiába követem mert ns az összes.(: A steameseknek mégjobban levan korlátozva az egész HLTV.
2013. okt. 6. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!