Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The witcher 2 telepítés után...

The witcher 2 telepítés után nem tudom aktiválni mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap megvettem a tesco ból a the witcher 2 játékot.

Telepítettem minden jól ment adig amig el nem inditotam a játékot.Ki írta hogy írjam be a termék azonosítót én be is írtam és azt írta hogy használd az inditót a termék azonosításához.Ugyan ezt írta amikor telepítés után adtam meg!Próbáltam kötő jelek nélkül is be írni de úgy se volt jó,a használati útmutató mögötti termék kulcs pedig olvasható nem lehet hogy össze kevertem másik betűvel.Ha meg többször próbálom be írni volt olyan hogy egyszer csak kilepet amikor beírtam a termék kulcsot és le okoltam.Tanácstalan vagyok ha tud valaki segíteni kérem segítsen!Segítségeteket előre köszönöm.Aki személyesen akar segíteni az megtalál skypen bsanyi42 néven.



2013. okt. 5. 14:33
 1/1 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben járók én is kíváncsi vagyok, előre is köszönöm!
2013. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!