Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 Diablo 3 karcos...

Xbox 360 Diablo 3 karcos lemez, lefagy és nem is tudom telepíteni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Diablo 3 játékról lenne szó, megkarcolódott a lemezem és mikor kovácsolni tanulok és szintet lép a képesség megfagy az egész konzol tőle, van mikor archivmentet szerzek attól is lefagy. Próbálom telepíteni 32 Gb pendrive-re és a telepítés 39%-nál kiírja, hogy piszkos a lemez takarítsam meg. /Forza 2-t tudtam telepíteni/ PC-ben még rendesen tudom olvasni. Mit tudok csinálni neki, hogy sikerüljön felrakni?


Eredeti a lemez, nincs RGH-sem a gépembe. PC segítségével fel tudom valahogy másolni?


Valaki valami ötlet, hogy mit tudok csinálni vele?


2013. okt. 5. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi nem tudsz tenni. Venni kell újat.
2013. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem GTA 5-öt darálta be a box, elég durva karc volt rajta.

Elvittem kipolíroztatni, egy karc sincs rajta és tökéletesen fut.Szerintem megér 700ft-ért egy próbát...

2014. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!